Coraz pewniejszy

W ostatnich meczach kontrolnych w składzie Mazura Karczew brakowało Adama Chojeckiego. Trener Tomasz Sokołowski nie mógł skorzystać z młodego pomocnika, ponieważ ten przebywał w Hiszpanii. Później został zaproszony na testy we włoskim Cagliari.

Nie był to jednak kilkudniowy wypad na ferie. Chojecki był na Półwyspie Iberyjskim razem z młodzieżową reprezentacją Polski (U17) prowadzoną przez Dariusza Gęsiora. Nasza kadra miała tam zaplanowany dwumecz z rówieśnikami z Norwegii.

Oba spotkania zakończyły się remisem, pierwszy pojedynek – wynikiem 2:2, a drugi nie przyniósł bramek. Chojnacki zagrał w obu meczach, choć spotkania rozpoczynał na ławce rezerwowych. W pierwszym zaliczył ponad pół godziny gry, a w drugim pojawił się na boisku na ostatni kwadrans.Wychowanek Mazura Karczew ma coraz pewniejsze miejsce wśród wybrańców trenera Gęsiora, a to przekłada się na propozycje ze strony innych klubów. W Polsce chętnie w swoim składzie widziałaby go warszawska Legia, ale zainteresowanie wykazują też kluby europejskie. Pierwsze po Chojeckiego zgłosiło się występujące w Serie A Cagliari, dokąd został zaproszony na kilkudniowe testy.

MS

One thought on “Coraz pewniejszy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.