Punkt Szczepień Powszechnych i testów na COVID-19 przeniesiony 

Powiatowe Centrum Zdrowia w Otwocku oddaje pomieszczenia budynku C szpitala na potrzeby uchodźców z Ukrainy. W związku z tym Punkt Szczepień Powszechnych w Otwocku i punkt pobierania wymazów do testów na COVID-19 zmienią lokalizację. Badania i szczepienia będzie można zrobić w przychodni rejonowej przy ul. Armii Krajowej 3

– Cały budynek C Powiatowego Centrum Zdrowia przy ul. Batorego 44 w Otwocku będzie przeznaczony dla uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy – poinformował „Linię” wicestarosta Paweł Zawada. – W związku z tym prezes PCZ Monika Gębska zdecydowała o przeniesieniu Punktu Szczepień Powszechnych i punktu wymazów do przychodni przy ul. Armii Krajowej 3 – dodaje. 

Punkt szczepień w nowej lokalizacji będzie funkcjonował od poniedziałku, 7 marca, a punkt pobierania wymazów – od środy, 9 marca według harmonogramu podanego niżej.

Powszechny Punkt Szczepień działający na terenie gminy Wiązowna również został zamknięty. Zaszczepić można się w dwóch ośrodkach zdrowia na terenie gminy. Szczegółowych informacji udzielają placówki przy ul. Lubelskiej 36 w Wiązownie i  ul. Napoleońskiej 53 w Gliniance.

SW

  • Punkt pobierania wymazów w kierunku zakażenia COVID-19 

Poniedziałek – godz. 7-15

Wtorek – godz. 10-18

Środa – godz. 7-15

Czwartek – godz. 10-18

Piątek – godz. 7-15

Sobota – godz. 7-15

Niedziela – godz. 7-15

  • Punkt Szczepień Powszechnych

Od poniedziałku do piątku – godz. 8-18Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.