Piękno i siła

Chłopcy i dziewczęta z grupy Sówki z Przedszkola nr 18 im. Kubusia Puchatka w niecodzienny sposób uczcili Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, urządzając sobie wzajemnie SPA i siłownię

W tym niespokojnym czasie troska o dobre samopoczucie przyjaciół jest niezwykle ważna. Podobnie jak chwile relaksu, które zapewnia na przykład wizyta w SPA. Właśnie w ten sposób chłopcy z grupy pięcio- i sześciolatków postanowili świętować ze swoimi koleżankami Dzień Kobiet.

– Nasz pomysł spodobał się dzieciom i został zaakceptowany przez rodziców. Każdy przyniósł z domu to, co mógł, i wspólnie z chłopcami wszystko zorganizowaliśmy – opowiadają opiekunki grupy Barbara Winnicka i Teresa Rychlica. – Maseczki były robione z jogurtu i świeżych ogórków, same naturalne składniki. Mieliśmy urządzenie do masażu stóp, stanowisko do masażu pleców i pielęgnacji paznokci, a także kącik fryzjerski. Nasi mali panowie bardzo się starali, przygotowali zaproszenia i drobne upominki, dziewczynki były zachwycone. Zabawa trwała z przerwami cały dzień.

 Dziewczynki z Sówki nie pozostały dłużne kolegom i dwa dni później zorganizowały im siłownię, gdzie mogli do woli trenować. Do dyspozycji mieli: worek bokserski i rękawice, hantle, podwieszane liny do podciągania, ekspandery, maty, dysk balansowy do utrzymywania równowagi. Dziewczynki bardzo im kibicowały i serwowały świeże soki z pomarańczy, ale potem i one przyłączyły się do ćwiczeń. Gratulujemy pomysłów i realizacji!

pds

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.