Znów się paliło…

Nikt nie zdążył jeszcze posprzątać po pożarze, który opisywaliśmy wczoraj, a już wybuchł kolejny. Tym razem spłonął pustostan przy ul. ks. Malinowskiego w Józefowie

fot. OSP Józefów

Pożar wybuchł w nocy z poniedziałku na wtorek (z 21 na 22 marca). Do jego gaszenia jednostki straży zostały zadysponowane ok. godz. 1.30. W akcji wzięły udział: JRG Otwock, OSP Józefów, OSP Świdry Małe, OSP Wiązowna, OSP Malcanów, OSP Otwock-Wólka Mlądzka, OSP Otwock Wielki, a także policja i pogotowie energetyczne.

– Gdy przyjechaliśmy na miejsce zdarzenia, dach budynku był już zawalony. To był parterowy, podpiwniczony pustostan. Kondygnacja nadziemna, która była z drewna, całkowicie spłonęła. Nikt nie ucierpiał – mówił Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej.

Mieszkańcy Józefowa zaczynają się niepokoić i w mediach społecznościowych zastanawiają się, czy w okolicy nie grasuje podpalacz. Pożar wybuchł w pustostanie, który znajdował się zaledwie 2 km od palącego się w nocy z niedzieli na poniedziałek budynku przy ul. 3 Maja/Rozkosznej.

 

Sen

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.