Odlotowa rywalizacja

Już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia na Górze Lotników w Józefowie odbędzie się drugi etap kolarskiego cyklu M Liga MTB

Tegoroczny cykl inaugurację ma już za sobą. Kolarze rozpoczęli rywalizację w niedzielę, 27 marca w Łodzi. Kolejny etap odbędzie się na terenie powiatu otwockiego, a konkretnie w okolicy Góry Lotników w Józefowie. To miejsce doskonale znane miłośnikom MTB i M Ligi, bo właśnie tam do tej pory miała miejsce inauguracja kolejnych sezonów.

W tym roku, tak jak poprzednio, trasę wyścigu pomagał układać Kamil Karwat. Nowy szlak został nieco urozmaicony i zyskał kilka nowych przewyższeń, jednak podstawową i kluczową zmianą jest fakt, że tegoroczną trasę zawodnicy będą pokonywać w dużym fragmencie w odwrotnym kierunku, niż to miało miejsce w ubiegłorocznych edycjach.

Organizatorzy przygotowali trzy dystanse do wyboru: Junior, Challenge i Adventure. Na najmłodszych czeka rywalizacja w rajdzie maskotki zawodów – Ligusia.

Lista zgłoszeń wciąż jest otwarta, można się zapisać poprzez oficjalną stronę wyścigu mliga.pl lub w dniu startu w biurze zawodów, które zostanie uruchomione o godz. 8.30. 

Wszystkich chętnych do startu zapraszamy w imieniu organizatorów i „Linii Otwockiej”, która jest patronem medialnym całego cyklu. MS

 

Harmonogram startów 

8.30 – otwarcie biura zawodów

9.30 – start na dystansie Junior

9.45 – Rajd Ligusia

10.45 – dekoracja zwycięzców na dystansie Junior i losowanie drobnych upominków

11.00 – start na dystansie Challenge

11.10 – start na dystansie Adventure

Ok. 13.30 – dekoracja zwycięzców na dystansach Adventure i Challenge

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.