Kupisz wszystko w jednym miejscu

Praska Giełda Spożywcza jest od ponad trzydziestu lat znaczącym w kraju miejscem handlu produktami spożywczymi i innymi artykułami szybko zbywalnymi. PGS jest rynkiem hurtowym z bogatym asortymentem dla całego Mazowsza, zapewniając mieszkańcom regionu codzienne zaopatrzenie w artykuły pierwszej potrzeby.

Praska Giełda oferuje pełną gamę podstawowych produktów spożywczych: świeże warzywa, owoce, mięso, wędliny, ryby, nabiał, ciasta, napoje, a ponadto opakowania i chemię gospodarczą.

Rynek hurtowy Praskiej Giełdy Spożywczej jest miejscem działalności kilkudziesięciu niezależnych firm handlowych i producenckich, które prowadzą na jej terenie swoją aktywność biznesową, takich jak: Reg-Drób, Gobarto, Ostropol, Reda, Eurocash, Amigo, Amido, Tomas, Duo-Tes, Gonciarz, Pakfal.

Korzystając ze stworzonych im przez Praską Giełdę możliwości magazynowych i ekspozycyjnych oraz pozostałej infrastruktury przygotowanej do handlu, firmy te zaopatrują tysiące sklepów w Warszawie i na Mazowszu, a także miejsca zbiorowego żywienia, restauracje i firmy cateringowe.

Praska Giełda Spożywcza zaprasza na swój rynek hurtowy przedsiębiorców zaopatrujących własne sklepy, firmy cateringowe oraz restauracje i miejsca zbiorowego żywienia. Zaprasza również hurtownie, które na jej terenie będą miały możliwość prowadzenia własnej działalności handlowej. Praska Giełda Spożywcza oferuje im powierzchnie magazynowe.

Poza działalnością handlową Praska Giełda Spożywcza od początku swojego istnienia aktywnie uczestniczy w inicjatywach na rzecz społeczności lokalnej o charakterze charytatywnym, sportowym i kulturalnym, a także w promocji żywności tradycyjnej i lokalnej.

Praska Giełda Spożywcza S.A.
ul. Piłsudskiego 180
05-091 Ząbki

tel. 22 77 15 700
biuro@pgsgrupa.pl

materiał płatny

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.