Mądry przed szkodą

Radosna 1 to wyjątkowo optymistyczny adres w samym centrum Otwocka. Właśnie tam jest zlokalizowany oddział PZU. – Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, którzy mogą liczyć na naszą pomoc zarówno w obsłudze swoich ubezpieczeń, jak i w znalezieniu najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań – zapewnia Edyta Sokół, dyrektor otwockiego oddziału PZU.

Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy z zaangażowaniem oddają się swojej pracy, ale też – co ważne – po prostu ją lubią i czerpią z niej inspirację do dalszego rozwoju. Klientom oferujemy więc nie tylko opiekę i wsparcie, lecz także przyjazną atmosferę – zapewnia Edyta Sokół.

Ubezpieczenie dla całej rodziny

Mamy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu indywidualnych ubezpieczeń na życie. Uwagę naszych klientów zwracamy przede wszystkim na możliwość ubezpieczenia życia i zdrowia całej rodziny w ramach jednej polisy. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które pozwala kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Nic zatem dziwnego, że klienci chętnie się na nie decydują – mogą wówczas objąć ochroną jednocześnie siebie, małżonka lub partnera życiowego i dzieci.

Wachlarz ubezpieczeń indywidualnych jest bardzo szeroki i obejmuje finansowe wsparcie nie tylko w przypadku śmierci, lecz także dodatkowo w takich sytuacjach jak np. leczenie w szpitalu, operacje, ciężka choroba (np. rak), utrata sprawności (jak choćby schylania się, siedzenia czy chodzenia) aż po organizację wyjazdu na leczenie za granicą i pokrycie jego kosztów. Ich zakres jest tak przygotowany, by chronił od przypadków i chorób, które zdarzają się najczęściej i wywołują u klientów największe obawy. Dla ich komfortu obejmuje m.in. możliwość wielokrotnej wypłaty świadczenia, najdłuższą w Polsce listę ciężkich chorób dziecięcych czy dodatkową pomoc podczas hospitalizacji związanej z nowotworem. Warto podkreślić, że zakresy ubezpieczeń dziecięcych zostały specjalnie dopasowane do chorób i wypadków, które przydarzają się najmłodszym, zapewniając dzieciom najbardziej kompleksową ochronę w kraju. Wszystko po to, aby wspierać osoby ubezpieczone i ich rodziny w trudnych sytuacjach życiowych.

Ubezpieczenie pojazdów

Wypadek komunikacyjny może przydarzyć się każdemu z nas. W tak stresujących sytuacjach dobrze jest mieć oparcie solidnego ubezpieczyciela. W otwockim oddziale PZU przy ul. Radosnej 1 mamy zespół profesjonalistów, którzy specjalizują się właśnie w ubezpieczeniach komunikacyjnych i pomogą klientom dobrać odpowiednią ofertę ochrony pojazdu zgodnie z ich preferencjami i oczekiwaniami. OC to obowiązkowe ubezpieczenie, dzięki któremu otrzymasz dodatkową opcję bezpośredniej likwidacji szkody. Możesz z niej skorzystać, gdy ktoś uszkodzi Twój samochód. PZU załatwi za ciebie formalności z innym ubezpieczycielem i wypłaci ci odszkodowanie. Pokryje także koszty m.in. holowania.

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Jedną z propozycji, na którą warto zwrócić uwagę, jest możliwość kompleksowego ubezpieczenia mieszkania lub domu wraz z wyposażeniem. Tego typu polisa sprawdzi się w przypadku takich zdarzeń jak powódź, zalanie, pożar, huragan, upadek drzewa czy uderzenie pojazdu zarówno w dom, jak i ogrodzenie, a także np. włamanie czy zniszczenie elewacji przez wandali. W wariancie Od Wszystkich Ryzyk ochrona ubezpieczeniowa obejmuje maksymalnie szeroki zakres różnych zdarzeń, łącznie z tymi nietypowymi i trudnymi do przewidzenia, jak zniszczenie ocieplenia budynku przez dzikie zwierzę czy sytuację, gdy senior lub dziecko, które nie ukończyło 13 lat, padną ofiarą oszusta wyłudzającego pieniądze i kosztowności metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”.

Pakiety dodatkowe dla domu

Zakres polisy PZU DOM warto rozszerzyć o dodatki, np. ubezpieczenie OC w życiu prywatnym – jest to ochrona na wypadek szkód wyrządzonych przez ubezpieczonego lub jego dzieci, w tym podczas jazdy hulajnogą czy rowerem. Dodatkowo jeśli dziecko (które nie skończyło 13 lat) w momencie wyrządzenia szkody było pod opieką ubezpieczonego, nie będziemy sprawdzać, czy ta opieka była wystarczająca, czy nie. Poszkodowany otrzyma od nas odszkodowanie – nawet 10 000 zł.

Ponadto dobrze wiedzieć, że w PZU można również ubezpieczyć instalację fotowoltaiczną lub pompę ciepła od zdarzeń losowych oraz strat spowodowanych przez zwierzęta, śnieg czy huragan. – To nowość, która odpowiada na zainteresowanie klientów, którzy coraz częściej korzystają z odnawialnych źródeł energii – zauważa Edyta Sokół. – Mamy też specjalne rozwiązania i pakiety dla rolników, dzięki którym możemy np. zadbać o uprawy z dofinansowaniem z budżetu państwa – dodaje.

Jeśli zastanawiasz się, jak zabezpieczyć swoją przyszłość na emeryturze, poszukujesz dogodnego ubezpieczenia na czas zagranicznego wyjazdu, chcesz ubezpieczyć firmę i pracowników albo zadbać o komfortowy start swoich dzieci w dorosłość – zapraszamy! – Warto odwiedzić nas przed upływem terminu poprzedniej polisy – przypomina dyrektorka oddziału. – To pozwoli przedłużyć ją bez zwłoki i przerwy, po zaktualizowaniu danych i zaprezentowaniu najnowszych rozwiązań – podkreśla.

Oddział przy ul. Radosnej 1 w Otwocku jest czynny w godzinach od 9 do 17. Do dyspozycji klientów jest duży parking z miejscem dla osób niepełnosprawnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo pracowników i klientów są zachowane wszelkie wymagane środki bezpieczeństwa związane z sytuacją epidemiologiczną. Na miejscu chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Zapraszamy również na naszą stronę internetową: otwock.oddzialpzu.pl.

materiał płatny