Oficjalna rola

W sobotę Mateusz Tereszczyński prowadził zespół Mazura Karczew w ligowym pojedynku z Oskarem Przysucha jako trener tymczasowy, ale już teraz wiadomo, że od poniedziałku będzie już oficjalnie nowym trenerem pierwszego zespołu

Mateusz Tereszczyński (z lewej) został oficjalnie trenerem pierwszego zespołu Mazura Karczew. Jego miejsce w rezerwach zajmie Jakub Olszewski.

Jak przyznają działacze karczewskiego klubu sobotnie zwycięstwo nad Oskarem Przysucha nie miało większego wpływu na decyzję o powierzeniu na stałe pierwszej drużyny w ręce trenera Mateusza Tereszczyńskiego. – Decyzja zapadła już wcześniej, ale ze względu na to, że cała ta sytuacja z odejściem trenera Tomasza Sokołowskiego wydarzyła się tak nagle, to nie chcieliśmy robić wielkiego zamieszania przed najbliższym weekendem szczególnie, że trener Tereszczyński miał prowadzić dwa zespoły. Chcieliśmy aby mógł skupić się na swojej pracy, a o szczegółach umowy mieliśmy rozmawiać po tych spotkaniach – mówi wiceprezes Mazura, Paweł Łukasik.

Trener Tereszczyński będzie prowadził Mazura nie tylko do końca tego sezonu, ale i w przyszłym. Jego asystentem pozostanie Michał Słupski. Nowym trenerem rezerw będzie natomiast Jakub Olszewski.

MS

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.