Mięso i wędliny na Praskiej Giełdzie Spożywczej

Praska Giełda Spożywcza jest liderem w handlu i dystrybucji mięsa i wędlin. Ten segment jest na Praskiej Giełdzie najbardziej rozbudowany spośród wszystkich grup produktowych, a obrót każdego dnia wynosi co najmniej kilkaset ton różnego rodzaju mięs i wędlin.

W segmencie mięsa i wędlin działają na Giełdzie hurtownie gwarantujące obok odpowiedniej ilości produktów także konkurencyjne ceny. Do tych hurtowni należą: Gobarto, Reg-Drób, Ostropol, Hanex, Sara, Wir, Zbyszko, Sztuka Mięsa, Słota.

Na Praskiej Giełdzie Spożywczej hurtownie działają w obiektach o powierzchniach liczących tysiące metrów kwadratowych. Pomieszczenia te są zarazem chłodniami  dostosowanymi do warunków przechowywania produktów.

Hurtownie mięsne prowadzą handel w formie cash&carry.

Oferują one szeroką gamę mięs i wędlin wieprzowych, wołowych i drobiowych. Obok produktów wytworzonych w ramach przetwórstwa na skalę przemysłową, ale z zachowaniem wysokich standardów produkcji, do dyspozycji klientów są wyroby ze zwierząt pochodzących z hodowli ekologicznych i indywidualnych gospodarstw rolnych.

Z uwagi na rosnącą popularność produktów tradycyjnych i z myślą o amatorach naturalnego smaku i zapachu swojskich wędlin na Praskiej Giełdzie Spożywczej od początku kwietnia mięso i wędliny z Podkarpacia oferuje masarnia Słota z Jodłowej. Specjalizuje się w produkcji wyrobów tradycyjnych w oparciu o stare, rodzinne receptury, w tym swojskiej kiełbasy, salcesonu, kaszanki i pasztetowej. Największym atutem kiełbasy jest jej smak i zapach uzyskiwany dzięki wędzeniu gorącym dymem w komorach wędzarniczych opalanych drewnem bukowym.

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia hurtowni mięs i wędlin na Praskiej Giełdzie Spożywczej. W związku z początkiem sezonu grillowego znajdą Państwo bogaty wybór produktów na ruszt. Zakupy mięsa i kiełbasy będzie można uzupełnić o warzywa i inne produkty znajdujące się w hurtowniach spożywczych po sąsiedzku.

Praska Giełda Spożywcza S.A.
ul. Piłsudskiego 180
05-091 Ząbki

tel. 22 77 15 700
biuro@pgsgrupa.pl

materiał płatny

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.