Samodzielność Twojego dziecka i Twoja troska w jednym

Zdarza ci się denerwować i myśleć o tym, czy twoje dziecko na pewno bezpiecznie dotarło do szkoły lub wróciło do domu? Kiedy choć na chwilę stracisz z oczu swojego syna lub córkę, zastanawiasz się, czy nic im nie grozi? Zamartwianiem się i ciągłą kontrolą nie nauczysz kilkulatka samodzielności. Jeśli chcesz ograniczyć stres i być spokojnym o bezpieczeństwo malucha, wprowadź w życie wygodne i praktyczne zmiany  – pomoże ci w tym aplikacja Bezpieczna Rodzina i smartwatch GPS z nielimitowanymi minutami na rozmowy dla twojego dziecka.

Smartwatche z lokalizacją GPS dla dzieci

Nauka samodzielności nie musi wiązać się z napięciem i zbędnymi nerwami. Chociaż jest to złożony proces, który u każdego dziecka może odbywać się inaczej, twoja postawa jako rodzica ma tu kluczowe znaczenie. Każdego dnia możesz swoim zachowaniem wspierać kilkulatka w rozwoju jego niezależności, jednocześnie gwarantując mu tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa. Bardzo pomocne mogą tu okazać się nowoczesne technologie. Przykładem urządzeń, które będą wspierać samodzielność najmłodszych, a jednocześnie pozwolą ci stale trzymać przysłowiową rękę na pulsie, są smartwatche GPS dla dzieci Locon Watch Video i Locon Watch Lite oraz stworzona z myślą o nich aplikacja Bezpieczna Rodzina, którą za darmo pobierzesz na swój telefon.

 

Prezent na Pierwszą Komunię lub urodziny? Mamy rozwiązanie!

Zegarek z GPS dla dziecka to doskonały pomysł na prezent – z pewnością każdy maluch ucieszy się z nowoczesnego gadżetu podarowanego z okazji Pierwszej Komunii, urodzin czy Dnia Dziecka. Smartwatche Locon Watch Lite i Locon Watch Video mają kolorowe, dotykowe ekrany, wbudowane gry, krokomierz, a nawet funkcję telefonu. Działają dokładnie jak smartfony – dzwonią i odbierają połączenia tylko od osób, które rodzic wpisuje do książki telefonicznej. Koniec z wymówkami o odłożonym na bok telefonie – połączenia przychodzącego na zegarek noszony na nadgarstku po prostu nie da się przeoczyć!

Bezpieczne i samodzielne dziecko

Smartwatche GPS podłączone do aplikacji Bezpieczna Rodzina pozwalają na sprawowanie dyskretnej opieki nad dzieckiem niezależnie od tego, czy jesteś w domu, pracy, czy codziennych zakupach. Na mapie w swoim telefonie widzisz, gdzie dokładnie jest twoje dziecko – w szkole, w domu czy w miejscu, w którym nie powinno być. Usługa umożliwia ustawienie własnych stref bezpieczeństwa czy dyskretny nasłuch otoczenia, dzięki któremu upewnisz się, że dziecko jest bezpieczne. Dzięki takim funkcjom dajesz maluchowi niezbędne do jego rozwoju poczucie wolności, jednocześnie mając go na oku.

Co istotne, zegarki GPS są wyposażone w przycisk SOS. Jeśli twój syn lub córka źle się poczują lub znajdą się w niekomfortowej dla nich sytuacji, będą wiedzieli, że wystarczy nacisnąć jeden guzik, by wezwać rodzica na pomoc. Pewność, że w każdej chwili można liczyć na wsparcie dorosłych, jest dla dzieci nieocenionym wsparciem!

Więcej o sposobach na zdalną opiekę, troskę i dbanie o poczucie bezpieczeństwa twoich bliskich dowiesz się na stronie

http://www.bezpiecznarodzina.pl

 

materiał płatny

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.