Opaska ratująca życie

Sprawdzaj funkcje życiowe rodziców i dziadków w swoim telefonie. To proste!

Czy zdarzyło się, że zbyt późno dowiedziałeś się o tym, że Twoi rodzice lub dziadkowie zasłabli lub mieli wypadek? Jeśli nie, to niewykluczone, że do takiej sytuacji może dojść w przyszłości, więc na wszelki wypadek warto się na to przygotować! Jeśli zaś sam tego doświadczyłeś, możesz zadbać o to, aby do takiej sytuacji więcej nie doszło.

Aby móc w porę udzielić pomocy swoim bliskim, nie potrzebujesz wielu narzędzi – wystarczy opaska SOS z GPS dla seniora oraz stworzona z myślą o nich aplikacja Bezpieczna Rodzina, którą zainstalujesz na swoim telefonie komórkowym.

Czy wiesz, że do większości wypadków dochodzi w domu?

Jak pokazują statystyki, aż 90% wypadków ma miejsce w naszych domach. Możemy starać się ich unikać, jednak w przypadku osób starszych, cierpiących na różnego rodzaju schorzenia, niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Dlatego warto zadbać o to, aby nasi rodzice lub dziadkowie nosili na nadgarstku urządzenie takie jak opaska SOS z GPS dla seniora Locon Life Plus czy prostszy, podstawowy model – opaska SOS Locon Life.

Opaska SOS dla seniora z GPS daje poczucie bezpieczeństwa

Opaski SOS dla seniorów Locon Life i Locon Life Plus są połączone z polską aplikacją Bezpieczna Rodzina, którą jako opiekun instalujesz na swoim telefonie. Urządzenia zostały wyposażone w czujnik upadku – za każdym razem, kiedy Twój rodzic, babcia czy dziadek się przewrócą, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony. PAMIĘTAJ! Szybka informacja o wypadku daje szansę na natychmiastową reakcję, która w przypadku starszych osób może okazać się kluczowa!

Wsparcie przy chorobach współistniejących

Opaska SOS dla seniora Locon Life Plus i opaska SOS z GPS Locon Life umożliwią Ci śledzenie lokalizacji starszej osoby 24/7. Urządzenia są wyposażone w karty SIM z nielimitowanym dostępem do minut, dzięki czemu działają tak jak telefon. Zyskujesz także stały monitoring stanu zdrowia Twoich najbliższych. W aplikacji sprawdzisz ciśnienie, tętno, temperaturę, a nawet saturację swojego rodzica, babci czy dziadka. Problemy z sercem, nadciśnienie, cukrzyca, zaniki pamięci – nasi bliscy cierpią dzisiaj na schorzenia, które trzeba na bieżąco monitorować i w razie potrzeby natychmiast reagować! Opaski SOS z aplikacją dają Ci taką możliwość.

Opaski SOS są wsparciem, gdy senior potrzebuje pomocy

Opaski są wyposażone w przycisk SOS służący do szybkiego wezwania opiekuna na pomoc. Jeśli Twój rodzic, babcia czy dziadek zasłabną, zaniepokoi ich jakaś sytuacja i będą Cię potrzebować, wystarczy, że użyją guzika SOS, a alert o niebezpieczeństwie w trzy sekundy trafi na Twój telefon.

Funkcja TELEOPIEKI już dostępna!

Dzięki naszej usłudze nad bezpieczeństwem Twoich najbliższych czuwa także profesjonalny ratownik medyczny! Funkcja TELEOPIEKI to prawdziwy przełom w kwestii dbania o zdrowie starszych osób. Jak to działa? Alarm o upadku, niskim lub wysokim ciśnieniu czy powiadomienie SOS zostaje wysłane do centrum ratownictwa medycznego. Wykwalifikowany ratownik po próbie kontaktu ze starszą osobą może podjąć decyzję o natychmiastowym wysłaniu do seniora karetki pogotowia.

Więcej dowiesz się na http://www.bezpiecznarodzina.pl

materiał płatny

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.