Kolejni finaliści wyłonieni

Na stadionie im. Mariana Olszewskiego w Karczewie odbyły się drugie rozgrywki eliminacyjne do finału XIX Turnieju im. Szymona Niuka, który odbędzie się na początku czerwca  w Otwocku

Tym razem turniej odbył się bez większych przeszkód, choć do rywalizacji nie przystąpiły dwie szkoły z Józefowa i jedna z Karczewa. Ich miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Sobieniach-Jeziorach, która ze względu na chorobę opiekuna musiała zrezygnować z występu w pierwszym turnieju mającym odbyć się w Kołbieli.

Oprócz podopiecznych trenera Marcina Kwiatkowskiego na boisku w Karczewie zaprezentowali się jeszcze reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 w Józefowie, Szkoły Podstawowej w Sobiekursku oraz gospodarza imprezy ekipa Szkoły Podstawowej nr 2 w Karczewie.

Ze względu na mniejszą niż zakładano liczbę uczestników wszystkie zespoły zagrały ze sobą mecz i rewanż. Na podstawie wyników wyłoniono dwie drużyny, które za kilka tygodni zagrają w wielkim finale w Otwocku. Do pewnych gry w nim zespołów z Kołbieli i Rudzienka dołączyli piłkarze z Karczewa i zwycięzcy turnieju, podopieczni Arkadiusza Grzyba ze szkoły w Sobiekursku.

MS

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.