Zlokalizuj zwierzaka

Zaginęło Ci kiedyś zwierzę? Spraw, by ta sytuacja się nie powtórzyła!

Zdarzyło Ci się, że podczas spaceru Twój pies uciekł, a Ty długo nie mogłeś go znaleźć? A może Twój kot przez dłuższy czas nie wracał do domu, a przecież byłeś przekonany, że chodzi po waszym ogrodzie? Stres związany z zaginięciem czworonożnego przyjaciela jest ogromny i potrafi niekorzystnie odbić się na naszym zdrowiu. Przecież wszyscy chcemy, by nasze zwierzęta były bezpieczne i towarzyszyły nam przez długie lata.

Z pomocą dla wszystkich zakochanych w swoich pupilach właścicieli przychodzi lokalizator GPS dla psa Locon Dog i lokalizator GPS dla kota Locon Cat od Bezpiecznej Rodziny. Jak to działa?

Jesteś dla niego całym światem!

Dzisiaj z pełną świadomością możemy stwierdzić, że zwierzęta to pełnoprawni członkowie naszych rodzin. Zabieramy je ze sobą na wakacje, dbamy o ich zdrowie, wysyłamy je na zabiegi upiększające do fryzjera. Robimy dla nich, co możemy! Niestety nie na wszystko mamy wpływ. Nawet najspokojniejszym i najbardziej przywiązanym do swoich właścicieli zwierzętom zdarzają się ucieczki spowodowane nagłym hałasem, fajerwerkami, chęcią poznania nowej okolicy czy pogonią za innym futrzakiem. Coraz częściej dochodzi również do kradzieży czworonogów, nawet z ich własnego podwórka. Lepiej więc wcześniej zabezpieczyć siebie i swojego czworonożnego przyjaciela na każdą ewentualność, niż później odchodzić od zmysłów i cierpieć po stracie ukochanego psa czy kota. Jak to zrobić i czy w ogóle jest to możliwe?

W aplikacji Bezpieczna Rodzina zobaczysz, gdzie jest lub był Twój zwierzak.

Do lokalizatora GPS dla psa Locon Dog i nadajnika GPS dla kota Locon Cat, które wygodnie przyczepia się do obroży czworonoga, opiekun otrzymuje dostęp do aplikacji Bezpieczna Rodzina. I wszystko staje się prostsze! Dzięki intuicyjnej obsłudze w swoim telefonie widzisz aktualną i poprzednią lokalizację zwierzaka (wiesz zatem, dokąd pobiegł Twój pies podczas spaceru), możesz uruchomić opcję nasłuchu otoczenia i dzięki temu dowiedzieć się, gdzie jest Twój pupil, czy nawet do niego zadzwonić i go zawołać! Jeżeli natomiast ktoś znajdzie Twojego czworonoga i użyje guzika SOS znajdującego się na lokalizatorze, na Twój smartfon natychmiast zostanie wysłane powiadomienie z informacją o miejscu pobytu czworonoga i najszybszą trasą dotarcia do zguby.

Te wszystkie funkcje sprawią, że Twoje zwierzę będzie bezpieczniejsze, Ty jako właściciel będziesz spokojniejszy, a każde wyjście skończy się szczęśliwym powrotem do domu.

Masz zawsze oko na to, gdzie jest Twoje zwierzę

Dla bezpieczeństwa Twojego zwierzaka postanowiliśmy zrobić coś więcej. W lokalizatorach Locon Dog i Locon Cat została zamontowana bateria, która na jednym ładowaniu wytrzymuje nawet do 10 dni! Nie musisz więc przed każdym spacerem pamiętać, by wcześniej podłączyć GPS do prądu. Po powrocie z pracy możesz od razu udać się na szybki spacer ze swoim czworonogiem. Urządzenie jest odporne na zachlapania – umożliwia przechadzki i zabawę w deszczu. Pamiętaj! Jesteś całym światem dla swojego zwierzaka. Twój przyjaciel Ci ufa i codziennie Cię potrzebuje. Dbaj więc o jego bezpieczeństwo.

Miło nam poinformować, że nasze produkty dla zwierząt cieszą się ogromną popularnością wśród właścicieli czworonogów, co zaowocowało przyznaniem tytułu Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 w kategorii Debiut Roku!

Więcej o produktach dowiesz się na stronie http://www.bezpiecznarodzina.pl

materiał płatny

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.