Znajdź swoje auto

Nie pozwól, by ktoś ukradł Twój samochód!

Kradzieże aut to obecnie prawdziwa plaga! Według statystyk w zeszłym roku najwięcej pojazdów, bo ponad 2 800, zostało skradzionych na Mazowszu – to aż 40 proc. wszystkich rabunków w skali całego kraju

Oprócz straty finansowej kradzież auta to dla właściciela ogromny stres i dodatkowe obowiązki, takie jak zgłoszenie kradzieży na policję i wyrejestrowanie pojazdu. Pocieszający jest jednak fakt, że tego typu sytuacji można uniknąć. Wystarczy odpowiednio wcześniej zadbać o bezpieczeństwo cennej rzeczy. Nieocenioną pomocą jest tu lokalizator GPS do samochodu BA.02 ze specjalną aplikacją na telefon.

Jeśli zostawiasz auto pod blokiem lub na niestrzeżonym parkingu, nigdy nie możesz być pewien, że rano Twój samochód nadal tam będzie. W takim przypadku w Twoim samochodzie powinien być lokalizator.

Nawet jeśli masz garaż lub miejsce na parkingu podziemnym, Twoje auto i tak może paść łupem złodzieja! Nie w każdym miejscu jest monitoring i niestety nie każda kradzież kończy się odnalezieniem zaginionego pojazdu. Możesz jednak na bieżąco śledzić lokalizację Twojego samochodu w telefonie! To rozwiązanie jest prawdziwym przełomem w kwestii ochrony cennych rzeczy, o które przecież codziennie należy dbać.

Jak działa lokalizator GPS do samochodu?

Lokalizator GPS do samochodu BA.02 to niewielkie urządzenie, które można samodzielnie zainstalować w aucie wyprodukowanym po 2000 roku. Nie trzeba go ładować – urządzenie wystarczy wpiąć do gniazda OBD w samochodzie. Nadajnik współpracuje z polską, autorską aplikacją Gdzie Jest Auto – po zainstalowaniu jej na swoim telefonie zyskujesz dostęp do wielu cennych informacji dotyczących Twojego samochodu.

Jak lokalizator chroni auto przed kradzieżą?

Jeśli ktokolwiek będzie chciał ukraść Twój samochód, na telefon właściciela natychmiast zostanie wysłane powiadomienie o nagłym ruszeniu pojazdu z miejsca. Zyskujesz czas na sprawdzenie sytuacji i powiadomienie policji o zdarzeniu. Na mapie zobaczysz, dokąd złodziej jedzie Twoim samochodem, co pomoże policji w szybkim ujęciu sprawcy.

Do czego jeszcze przyda się lokalizator GPS w samochodzie?

Przede wszystkim oczywiście do lokalizowania swojego pojazdu. Wystarczy, że uruchomisz aplikację na swoim telefonie, a na mapie zobaczysz, czy auto na pewno jest tam, gdzie je zostawiłeś. To bardzo pomocne rozwiązanie na wakacyjne wycieczki – chcąc wybrać się na zwiedzanie obcego miejsca, nie musisz pamiętać, gdzie zostawiłeś samochód – odnajdziesz go w kilka chwil. W aplikacji sprawdzisz także historię przebytych tras, otrzymasz powiadomienie o przekroczeniu prędkości i przypomnienie o kończącym się ubezpieczeniu AC/OC. Ten praktyczny gadżet zapewni Ci spokój i nie będziesz już martwił się o to, czy Twoje cenne rzeczy są bezpieczne.

Po więcej informacji zapraszamy na http://www.bezpiecznarodzina.pl

materiał płatny

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.