Czasem słońce, czasem deszcz. Piknik w Szkole Podstawowej nr 3

Piknik Wiosenny Trójki „Żyj zdrowo i kolorowo” odbył się w sobotę, 28 maja. W dobrej zabawie nie przeszkodziła nawet kapryśna pogoda

Pokazy taneczne, występy wokalne, koncert pianistyczny, gry sportowe, żonglerka, a do tego stoiska gastronomiczne uginające się od kolorowych potraw, setki zdjęć z fotobudki i ogrom radości przy losowaniu nagród – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na uczestników tego wydarzenia.

W sobotę niestety aura była w kratkę i wymusiła zmianę części planów. Stoiska z jedzeniem i rękodziełem oraz warsztaty przeniesiono pod zadaszoną wiatę i do wnętrza, a uczestnicy krążyli po szkolnych korytarzach, między stolikami i salą gimnastyczną, gdzie odbywały się pokazy sportowe, a dziedzińcem, gdzie w bezdeszczowych przerwach na scenie występowały dzieci. Motywem przewodnim pikniku była zdrowa żywność, witaminy i owoce. Nic więc dziwnego, że dobre humory wszystkim dopisywały.

    Mogłoby się wydawać, że impreza plenerowa plus deszcz to klapa, lecz w minioną sobotę uczniowie SP nr 3 wraz z rodzicami, nauczycielami oraz zaproszonymi gośćmi udowodnili, że majowy deszcz im niestraszny a oni nie są z cukru.

pds

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.