Jedynkowo wystrzałowo!

W sobotę, 28 maja odbył się jubileuszowy, 10. szkolny piknik rodzinny w Szkole Podstawowej nr 1 organizowany przez Fundację Otwocka Jedynka. Choć pogoda była niezbyt sprzyjająca, jak zwykle niezawodni okazali się rodzice, uczniowie i absolwenci, którzy nie tylko licznie przybyli na piknik, lecz także aktywnie zaangażowali się w jego organizację, m.in. przygotowując stoiska gastronomiczne i fundując nagrody w konkursach

Na jedynkowym pikniku atrakcji nie brakowało. Dużo działo się zarówno na placu przed szkołą oraz na boiskach, jak i w samym budynku czy w sali gimnastycznej. Na scenie uczniowie prezentowali swoje zdolności podczas Jedynkowego Mam Talent, występował też świetlicowy teatrzyk Bez kurtyny, a magiczne sztuczki prezentował zaproszony iluzjonista. Odbywały się warsztaty artystyczne i pokazy eksperymentów fizyczno-chemicznych, były stoiska z rękodziełem i pysznym jedzeniem. Były pokazy akrobatyki i judo, stanowiska do gry w szachy i fotobudka. Na szkolnych boiskach uczniowie rywalizowali w zbijaku, palancie, rozegrano mecz piłki nożnej i koszykówki, a sportową rywalizację zakończył mecz siatkówki rodzice kontra uczniowie. Jak zwykle odbyła się licytacja przekazanych fantów, wśród których znalazła się m.in. koszulka legionisty Maika Nawrockiego z autografem. Strażacy prezentowali sprzęt gaśniczy. Najwięcej emocji wzbudziła szkolna loteria, w której do wygrania były cenne nagrody, m.in. rower, tablet graficzny i vouchery ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców. Piknik zakończył się belgijką, którą razem z uczniami na boisku zatańczyli też nauczyciele. 

IKA3 komentarze do “Jedynkowo wystrzałowo!

 • 30 maja 2022 o 18:27
  Permalink

  W organizacji pikniku, o czym autor artykułu nie wspomniał, brali też aktywny udział nauczyciele SP1. A z tego artykułu wynika, że oni tylko zatańczyli na koniec, a to przecież nieprawda.

  Odpowiedz
  • 31 maja 2022 o 09:24
   Permalink

   Czyli nieprawdą jest, że zatańczyli? To był tam ktoś w ogóle z SP1?

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.