Zróbmy to! Koncert dla Natalki

Danzel będzie gwiazdą tegorocznej edycji koncertu Nauczyciele Dzieciom, który odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca w PMDK. Celem jest zebranie środków na leczenie Natalki Chomczyk cierpiącej na zespół Aperta

Przed nami siódma edycja akcji charytatywnej organizowanej przez nauczycieli z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 przy ul. Majowej, którzy w ten spektakularny i radosny sposób wspierają swoich podopiecznych. Dzięki koncertom sfinansowali dzieciom wakacje rehabilitacyjne i wyposażyli szkołę w siłownię plenerową. Teraz wracają po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, by pomóc chorej dziewczynce.

– Ta historia jest niezwykła, a nasz koncert będzie jej pięknym zwieńczeniem. Jego gwiazdą jest Danzel, belgijski muzyk, człowiek o wielkim sercu, który zwyciężył w ostatniej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat. Zgodnie z zasadą formatu swoją wygraną w wysokości 100 tys. zł przekazał na cele charytatywne. Jego wybór padł na Natalkę Chomczyk z Otwocka, podopieczną Fundacji Polsat. Artystę wzruszyła jej historia opisana właśnie przez „Linię Otwocką” – opowiada jedna z organizatorek koncertu Renata Demiańczuk z Komitetu Społecznego Nauczyciele Dzieciom. – Danzel przyjął nasze zaproszenie i wystąpi wraz z zespołem w Otwocku. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni – dodaje organizatorka koncertu.

Program wydarzenia jak zawsze jest bardzo bogaty. O godz. 16 ruszy kiermasz rękodzieła, a godzinę później ożyje scena. Poza gwiazdą zagraniczną wystąpią: Marek Połynko, Marcin Krępski, clown Maciej Osiejewski, zespół taneczny HIT i wielu przyjaciół ośrodka. Emocje zapewnią panie z Body Show, a kulminacją wieczoru będzie tradycyjne taneczne widowisko w wykonaniu nauczycieli z placówki przy ul. Majowej. Tym razem będzie ono utrzymane w stylistyce lat 70. O choreografię jak zawsze zadba Leszek Laskowski. Całość poprowadzi Maciej Rock.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wejściówki-cegiełki można rezerwować pod numerem tel. 601 152 294 lub kupić bezpośrednio w PMDK.

pds

O Natalce pisaliśmy także wcześniej:

Pomóż Natalii wygrać z rzadką chorobą

Domek dla Natalki. Internauci spełnili urodzinowe marzenie chorej dziewczynki

Eleni zaśpiewa dla Natalii

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.