Powiat: Tak świętują Dzień Dziecka

Jest z czego wybierać. Duża impreza przygotowana przez miasto Otwock to niejedyne atrakcje z okazji święta naszych pociech. Zobaczmy, co dzieje się w innych gminach

Józefów

W środę, 1 czerwca Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na trzy pokazy filmu animowanego „Yakari i wielka podróż”. To opowieść o przyjaźni, spełnianiu marzeń i wielkiej przygodzie na Dzikim Zachodzie. Projekcje odbędą się o godzinach: 9, 10.30 i 18. Bilety.

Celestynów

1 czerwca w godz. 16.30-19 będzie można bawić się na orliku. W programie są: spektakl teatralny z Pszczółką Mają, animacje z bohaterami bajki „Psi patrol”, konkursy, warsztaty, pokaz baniek i duża strefa sportu.

Kołbiel

Tu dzieci będą świętować w niedzielę, 5 czerwca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nauczycielskiej 6. Od godz. 12 będzie na nich czekać mnóstwo bezpłatnych przyjemności: dmuchańce, gry, zabawy i konkursy, pokaz baniek XXL, teatrzyk dla dzieci oraz stoisko z książkami, a dla najmłodszych kącik z klockami. O godz. 16 rozpocznie się Festiwal Kolorów.

Sobienie-Jeziory

W niedzielę, 5 czerwca na gminnym boisku przy ul. Garwolińskiej impreza rozpocznie się o godz. 14. Odbędą się występy dzieci ze szkół podstawowych, pokazy sportowe, bańkowy show, pokaz sprzętu policji i Ochotniczych Straży Pożarnych, animacje, konkursy, loteria i mecz młodzieżówek z Sobień i Dziecinowa. O godz. 18 zagra Piotr Nagiel z zespołem STO%.

Wawer

WCK Radość zaprasza do podwodnego świata pełnego skarbów i tajemnic. We wtorek, 31 maja odbędą się warsztaty tworzenia kostiumów inspirowanych życiem oceanów (godz. 16), a 1 czerwca – kostiumowy „Bal na fali”. Początek o godz. 17, wstęp wolny.

WCK Falenica proponuje spektakl dla dzieci „Kraina szczęśliwości” Teatru Echa, który będzie grany w języku polskim i ukraińskim. Sobota, 4 czerwca, godz. 15, wstęp wolny.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.