Kartę „Bilet Metropolitalny” doładujesz w biletomacie

Od środy, 1 czerwca, ZTM wprowadza możliwość doładowania karty „Bilet Metropolitalny” we wszystkich automatach biletowych – stacjonarnych i mobilnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, ZTM rozszerzył możliwość doładowania biletu metropolitalnego o biletomaty. Na terenie Warszawy i w niektórych miejscowościach aglomeracji jest 819 stacjonarnych automatów biletowych. Dodatkowo wszystkie autobusy i tramwaje Warszawskiego Transportu Publicznego oraz pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej, wyposażone są w biletomaty mobilne – to 2439 urządzenia.

Punkt Obsługi Pasażera, który działa w Urzędzie Miasta Otwocka, będzie nadal funkcjonował bez zmian.

 Mieszkańcy Otwocka, którzy posiadają kartę „Bilet Metropolitalny” mogą liczyć na tańsze przejazdy komunikacją ZTM i KM, w tym Szybką Koleją Miejską, dzięki współfinansowaniu transportu publicznego z budżetu Miasta Otwocka.

 Karta „Bilet Metropolitalny” wydawana jest mieszkańcom Otwocka, którzy rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Otwocku oraz dla dzieci tych osób. Aby ją otrzymać należy złożyć wniosek w urzędzie miasta. Jest on dostępny na stronie www.karta.otwock.pl

IP

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.