Piosenki wprost z ekranu

Kwartet ze Studia Accantus wystąpi w niedzielę, 6 czerwca w Starym Młynie należącym do Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Hotelu BOSS w Miedzeszynie

Studio Accantus to zespół utalentowanych, młodych wokalistów i muzyków, których misją jest popularyzacja musicalu i muzyki filmowej w Polsce i po polsku. Sławę zyskali dzięki systematycznie zamieszczanym na swoim kanale na YouTubie wideo z przetłumaczonymi coverami piosenek z filmów Disneya czy hitami Broadwayu. Ich interpretacje znanych utworów wzruszają i wywołują emocje wśród wielbicieli na całym świecie. Wykonania Studia Accantus mają po wiele milionów wyświetleń. Artyści szybko przekonali się jednak, że „internetowe spotkania” nie wystarczą ani im, ani ich fanom. Zaczęli organizować koncerty, wydarzenia, recitale. Ich występy spotkały się ze wspaniałym przyjęciem, na koncertach nie brakuje ich fanów, a sala jest zawsze wypełniona po brzegi.

Zespół założony w 2013 roku przez Bartka Kozielskiego tworzy duża grupa uzdolnionych artystów. Nagrywają solo, w duetach, tercetach, kwartetach i zbiorowo. W Wawrze wystąpią: Aleksandra Gotowicka, Paulina Grochowska, Sebastian Machalski i Adrian Wiśniewski. Będzie towarzyszyć im pianistka Kasia Mazurkiewicz. Usłyszymy nie tylko przeboje z bajek, lecz także musicali, a nawet gier komputerowych.

pds

 

Stary Młyn, Hotel BOSS, ul. Żwanowiecka 20,

niedziela, 5.06, godz. 17.30, bilety

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.