Wolontariuszki ze schroniska nagrodzone!

W plebiscycie „Serce dla Zwierząt” do nagrody były nominowane cztery wolontariuszki, które działają na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Celestynowie. W uroczystej gali uczestniczyła m.in. aktorka Małgorzata Kożuchowska, która od lat zachęca do adopcji zwierząt i jest zwolenniczką wychowywania dzieci w ich obecności 

fot. Schronisko w Celestynowie

Kilka dni temu w jednym z hoteli w Warszawie odbyła się finałowa gala plebiscytu, który nagradza i wyróżnia osoby działające na rzecz zwierząt. – Do nagrody “Serce dla Zwierząt” w tym roku zostały nominowane nasze cztery wolontariuszki. Marta, Wiktoria, Magda i Sandra są bardzo zaangażowane w pomoc bezdomnym psom i kotom przebywającym w naszym schronisku – podkreśla Łukasz Balcer, szef schroniska w Celestynowie.

W tym roku podczas plebiscytu internauci oddali 150 tysięcy głosów. Wyjątkową statuetkę z dmuchanego szkła hutniczego w kształcie serca wręczała aktorka Małgorzata Kożuchowska. Internauci zdecydowali, że takie serce powinno trafić do czterech wolontariuszek ze schroniska w Celestynowie, które nie tylko kochają zwierzęta, lecz także są kreatywne i  chętne do pomocy. W zaangażowaniem opiekują się porzuconymi zwierzętami, które trafiającymi do przytuliska. – Dzięki temu, że Marta, Wiktoria, Magda i Sandra wygrały w plebiscycie, w ramach nagrody do naszych bezdomnych psów i kotów w schronisku trafi aż tona wysokogatunkowej karmy dla zwierząt – cieszy się Łukasz Balcer. 

fot. Schronisko w Celestynowie

DR

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.