Posprzątali bałagan uciążliwego sąsiada

O tym, że lokatorzy budynku wielorodzinnego od dawna mają kłopot z uciążliwym sąsiadem, który zaśmiecał plac, znosząc tam różne rzeczy, „Linia” informowała pod koniec maja. Sprawę zgłosiliśmy do Urzędu Miasta w Otwocku i Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej, który jest administratorem budynku

Mieszkańcy jednego z otwockich budynków wielorodzinnych od dawna narzekali na bałagan, który zrobił na placu przy budynku ich sąsiad. – Tu było wszystko, od zabawek, starych mebli, po narty, płetwy czy mauzery. Nasz sąsiad przerzuca to z kąta w kąt. Jedne rzeczy wynosi, inne przynosi. Nawet swój lokal ma tak zagracony, że nie da się tam wejść. Przez ten bałagan po naszych mieszkaniach biegają myszy – mówili w rozmowie z „Linią” mieszkańcy budynku wielorodzinnego w Otwocku.

Zapytaliśmy ZGM i biuro prasowe otwockiego ratusza o to, czy teren wokół budynku komunalnego zostanie uporządkowany. Otwocki magistrat obiecał, że bałagan zostanie uprzątnięty, i tak się stało. W połowie czerwca na plac przyjechała ekipa, która zabrała zalegające na terenie odpady, dzięki czemu mieszkańcy odetchnęli z ulgą. Martwią się jednak, że ich uciążliwy sąsiad za jakiś czas znowu zacznie znosić śmieci.

AJ

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.