OGŁOSZENIE

Hotel przyjazny pracownikowi

Podczas uroczystego Jubileuszu Holiday Inn Warszawa Józefów 4*, dyrektor hotelu Rafał Kuczyński ze sceny podziękował pracownikom, a szczególnie gronu z 10-letnim stażem pracy, za zaangażowanie i serce włożone w swoją pracę. Bo w branży gościnności postawa wobec Gości i umiejętność współpracy z innymi ludźmi są kluczem do sukcesu.

Każdego dnia Holiday Inn w Józefowie gości osoby podróżujące biznesowo z całego świata i korporacje organizujące konferencje, bankiety czy pikniki. Z uwagi na ciekawą ofertę rekreacyjną (park linowy, golf, SPA, tenis, basen, siłownia) i piękne usytuowanie w zakolu rzeki Świder hotel przyciąga turystów z całej Polski. W hotelu odbywają się przyjęcia weselne i okolicznościowe. Mieszkańcy okolic odwiedzają zaś hotel, aby skorzystać z restauracji i baru, SPA, Centrum Delphinus i obiektów sportowych. Hotel jest jednym z największych pracodawców na lokalnym rynku pracy – zatrudnia blisko 200 osób w takich działach, jak: gastronomia (kuchnia, cukiernia, zmywak), służba pięter, recepcja, sprzedaż, eventy i rekreacja, bankiety, księgowość, zakupy, IT, marketing, revenue, kadry, techniczny i ogrodnictwo, a w sezonie – także instruktorów w parku linowym i animatorki.

„Praca w hotelu jest wymagająca, dynamiczna – to fakt. Pozwala jednak szybko rozwinąć skrzydła. Sprzyja integracji zespołu. Nuda tu nie gości! A my jako pracodawca dbamy, by doceniać pracowników i stworzyć miejsce pracy do którego przychodzi się z przyjemnością”– mówi Agnieszka Kołakowska, Koordynator ds. Kadr w Aquila Hotele Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy:

  • Zastępcy Szefa Kuchni – wykształcenie min. średnie gastronomiczne, 2 – 3 lata doświadczenia na stanowisku Szefa Kuchni / Z-ca Szefa Kuchni, umiejętność kalkulacji i tworzenia receptur, wiedza z zakresu GMP/GHP/HACCP, język angielski.
  • Recepcjonisty/ki Centrum Fitness – osoba będzie odpowiedzialna za m.in.: obsługę Gości hotelowych oraz klientów zewnętrznych korzystających z basenu, siłowni, sauny, kącika zabaw dla dzieci oraz zewnętrznych obiektów sportowych (boisko wielofunkcyjne, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów), za organizację Recepcji, przepływ informacji i utrzymanie porządku. Praca na pełny etat lub umowę zlecenie (umowa o pracę po okresie próbnym), dostosowanie grafiku do ewentualnych niedyspozycji – w miarę możliwości. Praca na dwie zmiany, również w weekendy i święta. Mile widziane uprawnienia sportowe. Język angielski.
  • Kelnera/ki – co najmniej 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku lub absolwent, aktualna książeczka sanepidu, obsługa systemu MICROS, komunikatywny język angielski, dyspozycyjność, kultura osobista. Osoba będzie odpowiedzialna za, m.in.: obsługę restauracji w zakresie setupu, przyjmowania i serwowania zamówień, prezentowania menu.
  • Barmana/ki – co najmniej 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku lub absolwent, aktualna książeczka sanepidu, obsługa systemu MICROS, znajomość asortymentu, język angielski, dyspozycyjność, kultura osobista.
  • Cukierników i pomocy kuchennych – wykształcenie kierunkowe, co najmniej 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku lub absolwent, aktualna książeczka sanepidu, dyspozycyjność, kultura osobista.
  • Osób zmywających

Hotel zapewnia pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie, uniformy i prywatną opiekę medyczną Enel-Med jako dodatek socjalny. Bezpłatny dostęp do napojów, kawy i herbaty. Obiady pracownicze, kartę Multisport i pakiet ubezpieczeń w AXA w atrakcyjnych cenach. W firmie funkcjonuje system premiowy i zniżek na usługi dla kadry menadżerskiej.

Wyślij CV już dziś! hr@holiday.aquila.pl

Wirtualny Spacer po miejscu pracy:
www.holiday.aquila.pl